Osta kohe, maksa hiljem. Alates 75 € ostust 3 makset või maksa järgmine kuu alates 30 € ostust

Hoiustamine - Kadari veebipood

Hoiustamine - Kadari veebipood

Hoiustamine - Kadari veebipood

Hoiustamine - Kadari veebipood

Hoiustamine - Kadari veebipood
Hoiustamine - Kadari veebipood
Kategooriad
Võilillesalv

Hoiustamine


Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
KANDIK puidust
KANDIK puidust Mõõdud: 40 x 25 x 4 cm Värvus:  pruun Materjal: puit, käepidemed metall Kogus: 1 tk ..
KANDIK puidust Mõõdud: 40 x 25 x 4 cm Värvus:  pruun..
25.34€
KAST puidust XL
KAST puidust XL Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 15 x 39,50 x 21 cm / sisemõõt 38 x 19 cm Värvus:  pruun Materjal:..
KAST puidust XL Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobi..
36.12€
KAST puidust L
KAST puidust L Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 14 x 18 x 34,5 cm / sisemõõt 33 x 16 cm Värvus:  pruun Materjal:&n..
KAST puidust L Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib..
32.04€
KAST puidust M
KAST puidust M Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 13 x 15 x 29,5 cm / sisemõõt 27,8 x 13 cm Värvus:  pruun Materjal:..
KAST puidust M Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib..
24.89€
KAST puidust S
KAST puidust S Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 12 x 12 x 25 cm / sisemõõt 23 x 10 cm Värvus:  pruun Materjal:&nbs..
KAST puidust S Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib..
17.11€
KAST puidust XS
KAST puidust XS Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 11 x 9 x 20 cm / sisemõõt 18 x 7 cm  Värvus:  pruun Materjal..
KAST puidust XS Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobi..
12.10€
KAST puidust sangaga L
KAST puidust sangaga L Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 18 x 22 x 35 cm  Värvus:  pruun Materj..
KAST puidust sangaga L Kaasaegsed hoiustamislahendused..
32.52€
KAST puidust sangaga M
KAST puidust sangaga M Kaasaegsed hoiustamislahendused. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 13,5 x 17,7 x 28,8 cm  Värvus:  pruun Mater..
KAST puidust sangaga M Kaasaegsed hoiustamislahendused..
24.46€
KAST puidust 15 x 15 cm
KAST puidust 15 x 15 cm Kaasaegsed hoiustamislahendused.. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 15 x 15 cm / sisemõõt 13 cm Värv..
KAST puidust 15 x 15 cm Kaasaegsed hoiu..
19.87€
KAST puidust 13 x 13 cm
KAST puidust 13 x 13 cm Kaasaegsed hoiustamislahendused.. Sobib hoidmiseks nt. pliiatsid, hambaharjad ja meigipintslid või väikeste esemete või mänguasjadele. Mõõdud: 13 x 13 cm / sisemõõt 11 cm Värvus:  pruun..
KAST puidust 13 x 13 cm Kaasaegsed hoiustamislahe..
14.50€
KAAS slim hall
KAAS slim hall Kaaned on kaasaegse disainiga ja väga praktilised. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on kergesti puhastatavad. Kasutuskoht: toiduainetega kokkupuude lubatud Temperatuuri taluvus: -40°C...+90°C Sobib ..
KAAS slim hall Kaaned on kaasaegse disainiga ja väga p..
3.70€
KAAS slim läbipaistev
KAAS slim läbipaistev Kaaned on kaasaegse disainiga ja väga praktilised. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on kergesti puhastatavad. Kasutuskoht: toiduainetega kokkupuude lubatud Temperatuuri taluvus: -40°C...+90°C ..
KAAS slim läbipaistev Kaaned on kaasaegse disainiga ja..
3.70€
KARP SLIM valge 1,3 L
KARP SLIM valge 1,3 L Karbid on kaasaegse disainiga ja väga praktilised. Kaste võimalik säilitada nii üksteise sisse, kui ka kaane peale ladudes. Käeavade kaudu saavad kastis olevad tooted õhku ka siis kui kaas on suletud. Valmistatud kvali..
KARP SLIM valge 1,3 L Karbid on kaasaegse disainiga ja väg..
8€
KARP SLIM läbipaistev 1,3 L
KARP SLIM läbipaistev 1,3 L Karbid on kaasaegse disainiga ja väga praktilised. Kaste võimalik säilitada nii üksteise sisse, kui ka kaane peale ladudes. Käeavade kaudu saavad kastis olevad tooted õhku ka siis kui kaas on suletud. Valmistatud..
KARP SLIM läbipaistev 1,3 L Karbid on kaasaegse disainiga ..
8€
Karp toidule
KARP TOIDULE Õhukindel 1 L karp, mis hoiab toidu kauem värskena.  Karp sobib suurepäraselt lõunasalati või võileibade jaoks. Karpe saab üksteise peale ladustada. Kasutuskoht: toiduainetega kokkupuude lubatud Temperatuuri taluvus: max..
KARP TOIDULE Õhukindel 1 L karp, mis hoiab toidu kauem värsken..
4.70€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

Kadari veebipood @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper