Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Kategooriad

Viirukid / rituaaltaimed


Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
UUS TOODE
Koonusviiruk Kadakas - Kask
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kask Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kasutamine Aseta koonus kuuma - ja tulekind..
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kask Suitsutamine on vana iidne ta..
6.90€
UUS TOODE
Koonusviiruk Kadakas - Kaneel
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kaneel Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kasutamine Aseta koonus kuuma - ja tuleki..
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kaneel Suitsutamine on vana iidne ..
6.90€
UUS TOODE
Koonusviiruk Kadakas
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kasutamine Aseta koonus kuuma - ja tulekindlale al..
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Su..
6.90€ 5.52€
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt..
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel Erinevalt klassikalistest koon..
2.60€
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt..
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel Erinevalt klassikalistest koon..
2.60€
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt ..
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje Erinevalt klassikalistest koonu..
2.60€
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efek..
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu Erinevalt klassikalistest koo..
2.60€
Kadakas rituaalitõrvik
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiva suitsuse aroomi&..
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suits..
6€
Kadakas ja Salvei rituaalitõrvik
KADAKAS ja SALVEI rituaalitõrvik Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiva suitsu..
KADAKAS ja SALVEI rituaalitõrvik Suitsutamine on vana iidne ta..
6€
Kadakas ja Lavendel rituaalitõrvik
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiv..
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana ..
6€
Viiruk Hem Citronella XL
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söe..
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi val..
4.20€
VIIRUK HEM Lavendel
VIIRUK HEM Lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
2€
VIIRUK HEM Mediteerima
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Bergamot
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
2€
VIIRUK HEM Kamasutra
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, ..
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmist..
2€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

Kadari veebipood @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper