Osta kohe, maksa hiljem. Alates 75 € ostust 3 makset või maksa järgmine kuu alates 30 € ostust

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Kategooriad
Võilillesalv

Viirukid / rituaaltaimed


Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
SOODUS
Koonusviiruk Kadakas - Kaneel
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kaneel Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakasuitsu mõjul kaob toast halb õhk. Kas..
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kaneel Suitsutamine on vana iidne ..
6.90€ 5.52€
SOODUS
Koonusviiruk Kadakas
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakasuitsu mõjul kaob toast halb õhk. Suits on ka hea sääs..
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Su..
6.90€ 5.52€
SOODUS
Koonusviiruk Kadakas - Kask
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kask Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakasuitsu mõjul kaob toast halb õhk. Kasut..
KOONUSVIIRUK Kadakas - Kask Suitsutamine on vana iidne ta..
6.90€ 5.52€
SOODUS
VIIRUK Koonus" Backflow" Roos
VIIRUK Koonus" Backflow" Roos Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt u..
VIIRUK Koonus" Backflow" Roos Erinevalt klassikalistest koonus..
2.60€ 2.08€
SOODUS
VIIRUK Koonus" Backflow" Mürr
VIIRUK Koonus" Backflow" Mürr Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt u..
VIIRUK Koonus" Backflow" Mürr Erinevalt klassikalistest koonus..
2.60€ 2.08€
SOODUS
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt..
VIIRUK Koonus" Backflow" Kaneel Erinevalt klassikalistest koon..
2.60€ 2.08€
SOODUS
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt..
VIIRUK Koonus"Backflow"Lavendel Erinevalt klassikalistest koon..
2.60€ 2.08€
SOODUS
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efekt ..
VIIRUK Koonus"Backflow"Vanilje Erinevalt klassikalistest koonu..
2.60€ 2.08€
SOODUS
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu Erinevalt klassikalistest koonusviirukitest annavad Backflow koonused suurejoonelise efekti. Tekkiv suits ei tõuse õhku, vaid laskub alla. Kui sellist viirukikoonust kasutada koos meie tagasivooluhoidjaga, on efek..
VIIRUK Koonus"Backflow"Sandlipuu Erinevalt klassikalistest koo..
2.60€ 2.08€
SOODUS
Viiruk Hem Citronella XL
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söe..
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi val..
5€ 4€
SOODUS
VIIRUK HEM Lavendel
VIIRUK HEM Lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
3€ 2.40€
SOODUS
VIIRUK HEM Mediteerima
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
3€ 2.40€
SOODUS
VIIRUK HEM Bergamot
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
3€ 2.40€
SOODUS
VIIRUK HEM Kamasutra
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, ..
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmist..
3€ 2.40€
SOODUS
VIIRUK HEM Kookos-Mango
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söes..
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valm..
3€ 2.40€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

Kadari veebipood @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper