Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Kategooriad

Viirukid / rituaaltaimed


Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Koonusviiruk Kadakas
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kasutamine Aseta koonus kuuma - ja tulekindlale al..
KOONUSVIIRUK Kadakas Suitsutamine on vana iidne tava. Su..
6.90€
Kadakas rituaalitõrvik
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiva suitsuse aroomi&..
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suits..
6€
Kadakas ja Salvei rituaalitõrvik
KADAKAS ja SALVEI rituaalitõrvik Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiva suitsu..
KADAKAS ja SALVEI rituaalitõrvik Suitsutamine on vana iidne ta..
6€
Kadakas ja Lavendel rituaalitõrvik
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiv..
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana ..
6€
Viiruk Hem Citronella XL
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söe..
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi val..
4.20€
VIIRUK HEM Mediteerima
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Bergamot
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
2€
VIIRUK HEM Kamasutra
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, ..
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmist..
2€
VIIRUK HEM Kookos-Mango
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söes..
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valm..
2€
VIIRUK HEM Must maagia
VIIRUK HEM Must maagia  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Must maagia  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse se..
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel  100% looduslikud ja käs..
2€
VIIRUK HEM Must oopium
VIIRUK HEM Must oopium  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Must oopium  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga ..
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes  100% looduslikud ja käsitsi ..
2€
VIIRUK HEM Kanep
VIIRUK HEM Kanep  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, eete..
VIIRUK HEM Kanep  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud..
2€
VIIRUK HEM Šokolaad
VIIRUK HEM Šokolaad  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Šokolaad  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
2€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

Kadari veebipood @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper