Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood

Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Viirukid / rituaaltaimed - Kadari veebipood
Kategooriad

Viirukid / rituaaltaimed


Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Kadakas rituaalitõrvik
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiva suitsuse aroomi&..
KADAKAS RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suits..
6€
Kadakas ja Lavendel rituaalitõrvik
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana iidne tava. Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda tasakaalustamiseks, negatiivse eemale peletamiseks. Kadakas rituaalitõrviku põletamine vallandab meeldiv..
KADAKAS  JA LAVENDEL RITUAALITÕRVIK Suitsutamine on vana ..
6€
Viiruk Hem Citronella XL
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söe..
VIIRUK HEM Citronella XL  100% looduslikud ja käsitsi val..
4.20€
VIIRUK HEM Mediteerima
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Mediteerima  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Bergamot
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, e..
VIIRUK HEM Bergamot  100% looduslikud ja käsitsi valmista..
2€
VIIRUK HEM Kamasutra
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest, ..
VIIRUK HEM Kamasutra  100% looduslikud ja käsitsi valmist..
2€
VIIRUK HEM Kookos-Mango
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söes..
VIIRUK HEM Kookos-Mango  100% looduslikud ja käsitsi valm..
2€
VIIRUK HEM Merevaik-mesi
VIIRUK HEM Merevaik-mesi  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söe..
VIIRUK HEM Merevaik-mesi  100% looduslikud ja käsitsi val..
2€
VIIRUK HEM Must maagia
VIIRUK HEM Must maagia  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Must maagia  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Sandlipuu-vanilje
VIIRUK HEM Sandlipuu-vanilje  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga..
VIIRUK HEM Sandlipuu-vanilje  100% looduslikud ja käsitsi..
2€
VIIRUK HEM Valge muskus
VIIRUK HEM Valge muskus  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söes..
VIIRUK HEM Valge muskus  100% looduslikud ja käsitsi valm..
2€
VIIRUK HEM Maasikas-jasmiin
VIIRUK HEM Maasikas-jasmiin  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga ..
VIIRUK HEM Maasikas-jasmiin  100% looduslikud ja käsitsi ..
2€
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse se..
VIIRUK HEM Valge salvei-lavendel  100% looduslikud ja käs..
2€
VIIRUK HEM Must oopium
VIIRUK HEM Must oopium  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga söest..
VIIRUK HEM Must oopium  100% looduslikud ja käsitsi valmi..
2€
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes  100% looduslikud ja käsitsi valmistatud viirukipulgad, mis loovad inspireeriva ja kaasahaarava õhkkonna ning inspireerivad ka enesekindlust, optimismi ja rõõmu. HEM viirukipulgad on valmistatud ainulaadse seguga ..
VIIRUK HEM Feng Shui 5-ühes  100% looduslikud ja käsitsi ..
2€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

Kadari veebipood @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper